Obróbka CNC metali skrawaniem precyzyjne usługi

Obróbka CNC metali to temat w którym posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy Państwu rzetelną, terminową i precyzyjną obróbkę metali CNC na najwyższym poziomie. Nasz park maszynowy pozwala na wykorzystywanie wszystkich znanych metod obróbki skrawaniem CNC. Nowoczesne maszyny to pewność, że obróbka CNC metali przebiega szybko, sprawnie i z wysoką precyzją.

+48 730 389 661
Otrzymaj bezpłatną wycenę • Ponad 9 lat doświadczenia • Precyzyjny park maszynowy

Współpracujemy z szeregiem przedsiębiorstw z różnych branż, od energetycznej po kolejową, a także z osobami prywatnymi. Posiadamy doświadczony zespół fachowców, dzięki czemu precyzyjna obróbka metali nie stanowi dla nas żadnego problemu. W takich działaniach jak obróbka CNC mamy bogate doświadczenie i cieszymy się pozycją lidera na lokalnym rynku.

Obróbka CNC metali skrawaniem precyzyjne usługi
W czym możemy Ci pomóc

Obróbka CNC metali skrawaniem

Podstawą każdej obróbki numerycznej jest sprzęt. Dysponujemy najlepszymi maszynami, które utrzymujemy w nienagannej kondycji technicznej. Nasza obróbka skrawaniem CNC wyróżnia się wysokim poziomem precyzji, który dodatkowo weryfikowany jest przez restrykcyjny proces kontroli jakości. Stawiamy na wysoki poziom precyzji i niezawodność, bo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów.

Frezowanie CNC
Toczenie CNC
Projektowanie
Szlifowanie
Obróbka chemiczna detali
Elektrodrążenie EDM
Wycinanie elektroerozyjne WEDM
Szybki kontakt
Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami - doradzimy, pomożemy i przedstawimy indywidualną bezpłatną wycenę

Jakie materiały najczęściej obrabiamy
 • metale i tworzywa sztuczne
 • stal nierdzewna
 • aluminium
 • stal
 • tytan
 • tworzywa konstrukcyjne
 • miedź
 • mosiądz
Dlaczego my
Korzyści dla Ciebie ze współpracy
Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie

Na bieżąco informujemy o postępach prac, zapewniamy dobry kontakt i profesjonalne podejście.

Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość

Dbamy o to, aby cały proces od projektowania, po dobór materiałów, produkcję i dostawę był na najwyższym poziomie.

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy

Precyzyjne tokarki i frezarki CNC, które posiadamy zapewniają najwyższą jakość i precyzję.

Obróbka CNC metali

Nasze bogate doświadczenie, pozwala nam wykonywać usługi obróbki skrawaniem także nietypowych materiałów. W naszym parku maszynowym znajduje się sprzęt przygotowany na każde wyzwania.

Oferowana przez nas obróbka CNC to proces, w którym przy pomocy maszyny kształtuje się przedmiot. Wykorzystuje się do tego narzędzie skrawające. Żeby obróbka skrawaniem CNC była precyzyjna, wykorzystuje się komputer, który steruje pracą urządzenia - to podstawowa różnica między urządzeniami numerycznymi, a manualnymi.

Zastosowanie komputera pozwala na wielokrotne zwiększenie tempa pracy. Precyzyjna obróbka CNC sprawia, że każdy przedmiot w serii jest identyczny. Wysoka powtarzalność procesu jest jedną z jego największych zalet.

Obróbka skrawaniem CNC - opis procesu

Proces obróbki skrawaniem zaczyna się od projektu. Nasi inżynierowie przygotowują go za pomocą specjalistycznego oprogramowania komputerowego, dzięki czemu obróbka metali CNC jest przewidywalna i dobrze zaplanowana. Posiadamy maszyny, które są w stanie wykonywać prace łączone, na przykład toczyć i wiercić otwory bez zmiany stanowiska. Sprawia to, że obróbka CNC jest szybsza, bardziej precyzyjna i wydajniejsza.

Po wgraniu odpowiedniego programu do maszyny operator ustawia narzędzia oraz materiał. Precyzja wymaga, żeby obróbka metali CNC była wykonywana przez doświadczonego fachowca. Zatrudniamy zarówno inżynierów znających się na tworzeniu kodu do maszyn numerycznych, jak i wykwalifikowanych operatorów samych obrabiarek. W naszej firmie obróbka skrawaniem CNC jest dopracowanym i precyzyjnym procesem.

Obróbka metali CNC - precyzyjne usługi

Wysoki poziom precyzji uzyskuje się dzięki temu, że obrabiarka sterowana jest przez komputer. Wyróżniamy różne rodzaje sterowania, które sprawiają, że obróbka CNC jest jeszcze bardziej precyzyjnie. Nasi fachowcy są w stanie przetworzyć grafikę wektorową na G-kod, dzięki czemu możliwa jest wcześniejsza wizualizacja pożądanego przedmiotu.

Sprawdzona obróbka CNC metali wymaga zachowania odpowiedniej procedury, która jest przystosowana do charakterystyki danego materiału. Podczas obróbki skrawaniem wytwarza się ciepło, które wpływa na kształt i formę obrabianego przedmiotu. Zaawansowane systemy i czujniki znajdujące się w naszych maszynach pozwalają uniknąć problemów związanych z odkształceniami. To wraz z doświadczeniem naszych fachowców sprawia, że obróbka CNC w naszej firmie stoi na najwyższym poziomie.

Wykonując taki proces jak obróbka skrawaniem CNC, zdejmuje się z materiału kolejne warstwy. Pozwala to uzyskać konkretne kształty przedmiotów. Jest to proces odwrotny do odlewania. Obecnie precyzyjna obróbka metali pozwala na wykonywanie przedmiotów z surowego materiału lub przystosowywanie odlewów do wymagań Klienta.

Zastosowanie specjalistycznych obrabiarek sprawia, że obróbka skrawaniem CNC jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Z obróbki numerycznej korzysta się podczas produkcji części samochodowych, kolejowych i lotniczych, a także w wielu innych branżach.

Obróbka CNC metali - wydajny i sprawdzony sposób

Wydajny i sprawdzony proces obróbki numerycznej wykorzystywany jest w licznych branżach produkcyjnych. Precyzyjna obróbka CNC stosowana jest w przemyśle motoryzacyjnym, energetycznym, elektronicznym czy kolejowym. Takie usługi jak obróbka CNC metali świadczymy dla firm z różnych branż i sektorów. Z obróbki numerycznej korzystają zarówno profesjonalne firmy, jak i majsterkowicze. Proces ten pozwala na wykonanie praktycznie dowolnego kształtu.

Oferowana przez nas obróbka skrawaniem CNC ma szereg zalet, które są interesujące dla przedstawicieli różnych branż. Większość przedmiotów, które znajdują się w domach, powstała właśnie obrabiarkom numerycznym.

W naszej ofercie znajduje się także obróbka aluminium CNC, co pozwala na poszerzenie możliwości produkcyjnych i przetwórczych. Dobrze przemyślana obróbka metali CNC może być wykorzystywana jako produkcja elementów metalowych jednostkowo oraz całych serii.

Obróbka skrawaniem CNC - zalety

Dla naszej firmy obróbka CNC nie ma żadnych tajemnic. zajmujemy się nią od wielu lat i doskonale znamy wszystkie zalety tej technologii. Umiejętnie wdrażamy przemyślane rozwiązania, które sprawiają, że obróbka skrawaniem CNC przynosi szereg korzyści dla naszych Klientów.

Dbamy o to, żeby każdy nasz Klient był zadowolony. Pozwala nam na to połączenie świetnego parku maszynowego i restrykcyjnych testów jakości. Precyzyjne maszyny numeryczne są gwarancją, że obróbka CNC metali będzie przebiegała w sposób prawidłowy.

Wydajna obróbka

Proces obróbki numerycznej cechuje się niezwykłą wydajnością. Obróbka CNC zapewnia wielokrotnie szybszą pracę niż wykorzystywanie maszyn ręcznych. Każdy przedmiot jest identyczny, dzięki czemu możliwe jest szybsze uzyskanie nawet wielosztukowej serii. Nasze obrabiarki są w stanie pracować przez cały tydzień, nie potrzebują odpoczynku. Taki proces jak obróbka skrawaniem CNC pozwala na szybkie uzyskanie licznych korzyści.

Wysoka precyzja

Wykorzystując maszyny numeryczne, uzyskuje się znacznie większą precyzję, niż podczas obróbki ręcznej. Wynika to z faktu, że obróbka CNC sterowana jest przez komputer. System czujników pozwala dokładnie określić położenie narzędzia, a także liczbę ruchów, które ma wykonać. Obroty narzędzia ustalane są z wysoką precyzją. Możliwe jest wykonanie nawet niewielkich detali, które są potrzebne w przemyśle medycznym lub maszynowym.

Stuprocentowa powtarzalność

Każdy wykonany w ramach jednej serii na maszynie numerycznej przedmiot będzie taki sam. Co więcej - produkcję można wznowić po długim czasie, wykorzystując te same pliki i uzyskać dokładnie takie same efekty. Takie działanie jak obróbka CNC daje szereg nowych możliwości i sprawdza się w licznych gałęziach przemysłu, pozwalając na budowę skomplikowanych urządzeń.

Dobre tempo produkcji

Precyzyjna obróbka skrawaniem CNC nie musi być powolna. Komputer jest w stanie szybko i precyzyjnie sterować urządzeniem, dobrze radząc sobie z każdym zadaniem. Przedmiot, do wykonania którego ręczna obrabiarka wymagała kilku godzin, maszyna numeryczna jest w stanie wyprodukować w kilka minut.

Obróbka CNC skrawaniem - rodzaje maszyn i rodzaje obróbki metali

Nasz bogaty park maszynowy pozwala nam na takie działanie jak obróbka CNC wykonywana z wielką precyzją. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam wykonywać zróżnicowane prace. Wykonywana przez nas obróbka skrawaniem CNC zawsze dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Obróbka CNC obejmuje:

 • Frezowanie CNC - Popularny proces, który polega na zdejmowaniu warstw materiału za pomocą frezu. Obróbka CNC tego typu cechuje się szerokimi możliwościami i jest niezwykle wszechstronna.
 • Toczenie CNC - Sposób obróbki przedmiotów o owalnych kształtach. Tego typu obróbka CNC metali pozwala na wykonywanie takich elementów jak pokrywy, klapy, rury czy nakrętki.
 • Wiercenie - W tym procesie obróbka CNC polega na wykonaniu otworu w powierzchni przedmiotu. Otwór można poddać dodatkowej obróbce poprzez wykonanie gwintu lub frezowanie krawędzi.
 • Szlifowanie - Ścieranie wierzchniej warstwy przedmiotu pozwala na uzyskanie idealnej gładkości. To jeden ze sposobów na końcową obróbkę przedmiotu i dopracowanie niewielkich detali.

Nasi fachowcy doskonale znają się na obróbce skrawaniem. Chętnie wykonamy dla Państwa niezbędne przedmioty. Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń +48 730 389 661