Frezowanie CNC metalu profesjonalne usługi

Wykonujemy frezowanie CNC metalu na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym i precyzyjnym parkiem maszynowym. Bogate doświadczenie pozwala nam skutecznie wykonywać usługi frezowania CNC metalu zgodnie z wymaganiami Klientów. Świadczymy usługi frezowania metalu w sposób rzetelny, szybki i terminowy. Oferujemy korzystne warunki cenowe, a współpraca z nami jest przejrzysta.

+48 730 389 661
Otrzymaj bezpłatną wycenę • Ponad 9 lat doświadczenia • Precyzyjny park maszynowy
frezowanie CNC metalu usługi
Dlaczego my
Korzyści dla Ciebie ze współpracy
Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze frezowanie CNC było na najwyższym poziomie, rzetelnie i terminowo. Dbamy o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie bardzo skomplikowanych i złożonych elementów.

Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość

Wykorzystujemy wiedzę zdobytą na przestrzeni wielu lat obecności w branży. Świadczymy usługi frezowania CNC od dawna, co pozwoliło nam zapoznać się z szeregiem nietypowych sytuacji. Umiejętnie dobieramy niezbędne metody pracy i wykonujemy swoje zadania zgodnie z restrykcyjnymi normami.

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i obróbką. Świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują frezowanie CNC oraz szereg innych zadań związanych z obróbką metalu. Mamy nowoczesny i precyzyjny park maszynowy sprzęt, który pozwala nam spełniać oczekiwania Klientów.

Szybki kontakt
Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami - doradzimy, pomożemy i przedstawimy indywidualną bezpłatną wycenę

Frezowanie CNC metalu profesjonalne usługi

Jest to metoda obróbki, która pozwala na kształtowanie jednolitego bloku metalu. Wykonywane przez nas frezowanie CNC to proces obróbki skrawaniem, do którego wykorzystuje się maszyny numeryczne.

Umieszczony w obrotowym gnieździe frez zbiera nadmiar materiału warstwa po warstwie, nadając przedmiotowi pożądany kształt. Dokładne frezowanie metalu może być wykonywane w wielu osiach, co pozwala na tworzenie przedmiotów o trójwymiarowej strukturze.

Wierzchnie warstwy materiału usuwane są za pomocą frezu, który zmienia je w wióry. Na poprawność procesu wpływa szereg czynników, takich jak rodzaj zastosowanego narzędzia skrawającego czy parametry pracy maszyny numerycznej. Dobre frezowanie CNC to proces, który dopasowany jest do specyfiki obrabianego materiału.

Proces frezowania numerycznego zaczyna się od wykonania projektu przedmiotu. W przypadku mało skomplikowanych kształtów można ograniczyć się do ręcznego napisania kodu, co jest szybsze i pozwala lepiej zoptymalizować koszty. Staranne frezowanie metalu o skomplikowanych kształtach wymaga wykorzystania zaawansowanego oprogramowania komputerowego.

Proces frezowania numerycznego daje szerokie możliwości i jest najbardziej uniwersalnym sposobem jaki posiada obróbka CNC metali. Maszyna numeryczna sterowana komputerowo sprawia, że usługi frezowania CNC cechują się wysoką powtarzalnością i precyzją. W ten sposób można wykonywać przedmioty o bardzo dużej skali szczegółowości.

Nasi operatorzy, którzy wykonują frezowanie CNC, muszą odpowiednio dobrać narzędzia, skonfigurować prędkość skrawania, a także podzielić cały proces na etapy. Wyróżnia się frezowanie wstępne, środkowe, dokładne i wykończeniowe. Odpowiednio przygotowane frezowanie metalu pozwala stworzyć wiele nietypowych przedmiotów, części zamiennych oraz prototypów.

Frezowanie CNC - rodzaje

Proces frezowania można podzielić na różne rodzaje. Stosujemy zarówno metody kinematyczne, oparte na konkretnym ruchu głowicy, jak i konstrukcyjne, w których większą rolę gra obrabiana płaszczyzna. Kinematyczne frezowanie CNC można podzielić na dwa rodzaje.

  • Frezowanie przeciwbieżne - W tym procesie kierunek obrotu frezu jest przeciwny do ruchu wrzeciona po skrawanej powierzchni. Tego typu frezowanie CNC wykorzystuje się podczas obróbki wstępnej. Zapewnia mniejszą jakość, ale za to pozwala w krótszym czasie zebrać większą ilość materiału.
  • Frezowanie współbieżne - Tego typu frezowanie metalu wyróżnia się tym, że kierunek obrotu frezu i kierunek ruchu wrzeciona są takie same. Metoda ta wykorzystywana jest podczas precyzyjnej i końcowej obróbki. Możliwe jest wykonanie bardziej szczegółowych detali. Końcowa powierzchnia ma lepszą jakość niż w przypadku frezowania przeciwbieżnego.

Oferowane przez nas usługi frezowania CNC obejmują obydwa rodzaje prac na odpowiednich etapach obróbki. Oprócz metod kinetycznych wykorzystujemy także inne rodzaje frezowania. Frezowanie CNC można podzielić także ze względu na aspekty technologiczne.

  • Frezowanie czołowe - Z obrabianym materiałem styka się czołowa część frezu. Część walcowata nie ma kontaktu z materiałem, co spowalnia obróbkę, ale zapewnia większą precyzję.
  • Frezowanie walcowe - Z obrabianym materiałem styka się walcowa powierzchnia frezu, która pokryta jest ostrzami. Pozwala to na szybsze ściąganie nadmiaru materiału z obrabianego przedmiotu.
  • Frezowanie skośne - Wykorzystywane do wyrównywania krawędzi oraz szczegółowej obróbki. Wymaga stosowania specjalnych frezów kątowych, które wyposażone są w ostrza rozłożone na całym obszarze skrawającym.

Nasi fachowcy są w stanie ustalić, jakie frezowanie metalu jest najodpowiedniejsze do danego projektu. W ten sposób sprawnie optymalizujemy koszty i czas realizacji. Zawsze staramy się tak wykonać naszą pracę, żeby Klienci mogli szybko cieszyć się z zamówionych przedmiotów.

Frezowanie metalu CNC - parametry obróbki

W takim procesie jak frezowanie CNC operator musi ustalić wiele różnych parametrów pracy maszyny skrawającej. Zależnie od etapu obróbki, rodzaju narzędzia oraz typu materiału parametry pracy mogą różnić się od siebie w znacznym stopniu. Nasze usługi frezowania CNC są na wysokim poziomie, ponieważ doskonale znamy cały proces technologiczny. Do ustalenia parametrów potrzeba wiedzy na temat użytych stopów metali, które będziemy obrabiać.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na skrawalność materiału. Realizujemy frezowanie CNC w sposób, który jest skuteczny, gdyż wiemy, jak dobrać odpowiednie narzędzia. Frezarka numeryczna pozwala na ustalenie parametrów pracy z poziomu oprogramowania.

Najważniejsze parametry:

  • Głębokość skrawania
  • Szerokość skrawania
  • Prędkość skrawania
  • Prędkość posuwu

Frezowanie CNC usługi cennik

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas i przedstawimy Ci wycenę Twojego projektu. Wykorzystując frezowanie CNC, można wytworzyć przedmioty o nieregularnych i nietypowych kształtach. Metoda ta pozwala na produkcję przedmiotów poprzez skrawanie, a więc nie ma potrzeby produkcji formy.

Wszystkie przedmioty wykonywane są indywidualnie. Nowoczesne usługi frezowania CNC pozwalają na znacznie przyspieszenie procesu produkcji. Dzięki temu, że urządzenia sterowane są prze komputer, udało się wyeliminować ludzkie błędy oraz znacznie przyspieszyć cały proces.

Wysoka precyzja

Wykonywane przez nas frezowanie metalu cechuje się wysokim poziomem precyzji. Czujniki są w stanie z ogromną dokładnością poruszać głowicą maszyny. Każdy ruch wykonywany jest precyzyjnie, a margines błędu jest praktycznie zerowy.

Pełna powtarzalność

W takim procesie obróbki jak frezowanie CNC możliwe jest wykonywanie powtarzalnych przedmiotów w wielu seriach. Komputer jest w stanie wykonać wielokrotnie dokładnie te same sekwencje ruchów, co sprawia, że produkty są identyczne, nawet w sytuacji, gdy są wykonywane na innych urządzeniach i w dużych odstępach czasu.

Optymalne koszty

Przyspieszenie produkcji oraz zmniejszenie nakładów pracy sprawiają, że nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Szybkie frezowanie CNC pozwala na znacznie zmniejszenie kosztów po stronie Klienta. Obrabiarka sterowana komputerowo pracuje znacznie szybciej, co sprawia, że zużywa mniej energii.

Szerokie możliwości

Wykorzystując usługi frezowania CNC można stworzyć praktycznie dowolne przedmioty. Możliwe jest frezowanie różnych rodzajów metalu, w tym miedzi czy aluminium. To uniwersalna i sprawdzona metoda obróbki poprzez skrawanie, która dzisiaj wykorzystywana jest przez szereg branż.

Wykonujemy frezowanie CNC z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn. Dysponujemy wiedzą i bogatym doświadczeniem, co pozwala nam dopasować proces produkcyjny do wymagań Klienta. Nasze usługi frezowania CNC cieszą się uznaniem wśród Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Chętnie przygotujemy wszystkie niezbędne projekty i rozpoczniemy produkcję zgodnie z naszymi najlepszymi standardami. Precyzyjne frezowanie CNC to nasza specjalność.

Zadzwoń +48 730 389 661