Obróbka skrawaniem metali Tarnów frezowanie, toczenie CNC

Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem Tarnów. Proces obróbki metali Tarnów CNC poprzez skrawanie polega na stopniowym zdejmowaniu kolejnych warstw materiału. Posiadamy zaawansowany i precyzyjny park maszynowy. Działamy terminowo, profesjonalnie i posiadamy wieloletnie doświadczenie, co zapewnia najwyższą jakość detali toczenia i frezowania CNC. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny i kontaktu.

+48 730 389 661
Otrzymaj bezpłatną wycenę
obróbka skrawaniem metali Tarnów frezowanie toczenie CNC
Dlaczego my
Korzyści dla Ciebie ze współpracy
Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie

Zawsze dbamy o dobrą i sprawną obsługę klienta na każdym etapie procesu obróbki.

Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania nawet najbardziej skomplikowanych detali oraz doradzamy i pomagamy naszym klientom na bazie wieloletniego doświadczenia.

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy

Posiadamy wyposażony w nowoczesne maszyny CNC park maszynowy, który pozwala nam na dużą wydajność przy zachowaniu wysokiej precyzji i jakości naszych produktów.

Obróbka metali skrawaniem Tarnów

Podczas obróbki metali Tarnów trzeba uwzględnić ich odmienną charakterystykę - każdy stop zachowuje się inaczej podczas nagrzewania się, co wymaga doboru narzędzi oraz technik obróbki dopasowanych indywidualnie do każdego projektu. Nietypowe i trudne do wytworzenia kształty o zadziwiająco wysokim poziomie dokładności oraz najwyższej powtarzalności to zaleta obróbki metali CNC Tarnów. Detale poddajemy również kontroli jakości, która gwarantuje Klientowi produkty wyłącznie najwyższej jakości. Nasz zaawansowany sprzęt pozwala łączyć ze sobą różne rodzaje obróbki w celu uzyskania najlepszych efektów i zmniejszenia kosztów produkcji.

CNC Obróbka metali Tarnów

Obróbka skrawaniem Tarnów w naszej firmie odbywa się z wykorzystaniem maszyn numerycznych. Są to urządzenia, w których narzędziami steruje komputer. Zapewnia to najwyższa precyzję oraz wysokie tempo pracy - nieosiągalne na urządzeniach manualnych. Dzięki zaprogramowanym ruchom, każdy element wykonany na naszych maszynach numerycznych można odtworzyć dowolną ilość razy. Mniejsze zużycie materiału i wielokrotne zmniejszenie zapotrzebowania na czas sprawiają, że nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna cenowo. Nowoczesne jednostki sterujące zapewniają realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Rodzaje obróbki skrawaniem

Wykorzystując obróbkę skrawaniem Tarnów, można wykonywać szereg działań kształtujących metal:

 • Toczenie
 • Frezowanie CNC
 • Szlifowanie
 • Wiercenie
 • Kanałowanie
 • Radełkowanie
 • Przetaczanie
 • Gwintowanie
 • Wytaczanie

Możliwa jest zarówno obróbka pierwotnego surowca, jak i dopasowanie oraz poprawa istniejących elementów. Nasi fachowcy umieją dobrać odpowiednią technikę, żeby uzyskać pożądany efekt, wiedzą także, jakie narzędzia zastosować w konkretnych sytuacjach. Zmiana powierzchni przedmiotu musi służyć nadaniu mu konkretnego zastosowania, na przykład jako części maszyn przemysłowych, budowlanych lub rolniczych, elementy produktów metalowych, takich jak kaloryfery albo obudowy. Jeżeli potrzebna jest precyzyjna obróbka metali Tarnów jest miejscem, w którym możemy ją wykonać, zachowując przy tym wszystkie normy i najwyższe standardy jakości.

Toczenie CNC Tarnów

Specjalnością naszej firmy jest zaawansowana obróbka metali Tarnów. Realizujemy zamówienia o różnym poziomie skomplikowania. Obróbka CNC metali obejmuje dobór materiału, kształtowanie, wykonanie detali, końcową obróbkę oraz kontrolę jakości, aby do naszych Klientów trafiły wyłącznie najlepiej wykonane elementy.

Do najbardziej popularnych form obróbki metali Tarnów zalicza się Toczenie CNC. Tokarki CNC wykorzystuje się do tworzenia przedmiotów o kształtach cylindrycznych, owalnych, kulistych i stożkowych. W procesie toczenia można też zadbać o najwyższą jakość wykończenia powierzchni elementów kulistych. Obrabiany przedmiot obraca się, co pozwala na jego obróbkę przy pomocy noża tokarskiego. Toczenie metalu może mieć różny charakter:

 • Poprzeczny i wzdłużny
 • Zewnętrzny i wewnętrzny
 • Kopiowy
 • Obwiedniowy

Podczas toczenia CNC Tarnów można obrabiać każdy rodzaj metalu. Nasi pracownicy dobiorą odpowiednie narzędzia zarówno do metalu twardego, jak i miękkiego. Wytaczanie przedmiotów często stosowane jest podczas produkcji lub naprawy części samochodowych oraz przeznaczonych do urządzeń przemysłowych. Pełna automatyzacja procesu pozwala na osiągnięcie najwyższej wydajności podczas toczenia CNC. Nieustannie zwiększamy swoje kwalifikacje w obsłudze coraz bardziej zaawansowanych obrabiarek, co przekłada się na dużą ilość zadowolonych Klientów.

Frezowanie CNC Tarnów

Zaawansowane frezowanie CNC Tarnów pozwala na wykonanie elementów dokładnie tak, jak są one przedstawione w dokumentacji technicznej. Szybkość pracy urządzeń numerycznych pozwala prowadzić wysokoseryjną produkcję oraz realizować zamówienia zarówno na dużą skalę, jak i na pojedyncze elementy. Zwracamy szczególnie dużą uwagę na jakość wykonywanych przez nas elementów oraz na poprawność procesu technologicznego.

Produkcja elementów metalowych odbywa się na frezarkach, które pracują na narzędziach najwyższej jakości. Frez obraca się w gnieździe, zbierając nadmiar materiału z dowolnego miejsca obrabianego przedmiotu. Możliwa jest praca w wielu osiach, co pozwala wykonywać szereg skomplikowanych kształtów. Z wykorzystaniem frezarki można wykonać szereg detali, takich jak kanaliki, rowki, uzębienie kół czy dopasowanie powierzchni. Oferujemy precyzyjne frezowanie czołowe, obwodowe, współbieżne i przeciwbieżne. Indywidualnie dobieramy warunki pracy oraz zastosowane narzędzia do potrzeb każdego Klienta.

Zadzwoń +48 730 389 661