Obróbka skrawaniem Mielec CNC metali frezowanie i toczenie

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem metali Mielec. Mamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesny i precyzyjny park maszynowy, który na bieżąco wzbogacamy w nowe urządzenia i maszyny do obróbki CNC Mielec, które pozwalają na uzyskanie wyrobów wysokiej jakości. Obróbka metali Mielec - wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia - wydajnie, terminowo i rzetelnie. Zapytaj o bezpłatną wycenę.

+48 730 389 661
Otrzymaj bezpłatną wycenę
obróbka skrawaniem mielec frezowanie cnc metali toczenie
Dlaczego my
Korzyści dla Ciebie ze współpracy
Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie

Zapewniamy w pełni profesjonalne podejście, solidne wykonywanie zleceń w terminie i dobry kontakt.

Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość

Doradzamy i pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązania oraz zapewniamy wysoką jakość całego procesu od projektowania, po materiały, produkcję i dostawę.

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny i precyzyjny park maszynowy CNC, który zapewnia najwyższą jakość produkcji.

Obróbka metali Mielec

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym do obróbki metali Mielec sprawia, że jako firma jesteśmy w stanie podjąć się właściwie każdego zlecenia obróbki metali CNC, frezowania i toczenia CNC oraz zrealizować je w taki sposób, żeby klient był zadowolony z osiągniętego rezultatu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o wysoką jakość naszych usług.

Obróbka metali Mielec to proces, który pozwala na doprowadzenie bryły lub płaskiej powierzchni do takiego kształtu i rozmiaru, który został określony w projekcie. Do obróbki skrawaniem Mielec wykorzystywane są różne maszyny, które pozwalają na osiągnięcie zamierzonego efektu.

Obróbka skrawaniem Mielec

Obróbka skrawaniem CNC Mielec wykorzystuje głównie maszyny sterowane numerycznie (CNC), czyli komputerowo. Obecnie coraz częściej stosuje się to podejście, gdyż jest to dużo lepsze rozwiązanie w przypadku, gdy elementy są skomplikowane i zależy nam na ich powtarzalności. Komputerowe sterowanie pozwala również na zaoszczędzenie czasu i ograniczenie kosztów. Obróbka metali Mielec obejmuje również prace wykańczające, które wpływają na ulepszenie funkcjonalności poszczególnych elementów oraz zwiększają ich walory estetyczne.

Obróbka CNC metali skrawaniem

Obróbka skrawaniem CNC Mielec polega na ścinaniu niewielkich części materiału do momentu, w którym zostanie osiągnięty pożądany kształt i rozmiar. Pozwala to na nadanie poszczególnym elementom dowolnie wybranego kształtu i rozmiaru, jak również odpowiedniego stopnia chropowatości.

Jako firma specjalizujemy się w sprawnej oraz dokładnej obróbce metali Mielec zgodnie z projektem i dokumentacją. Podejmujemy się nie tylko standardowych zleceń, ale również tych bardziej skomplikowanych, które wymagają zwrócenia uwagi na każdy detal oraz dostosowania oprzyrządowania. Posiadanie zróżnicowanego sprzętu pozwala nam na wykonanie różnych części składowych do maszyn.

Toczenie CNC Mielec

Jedną z najbardziej popularnych metod obróbki metali Mielec jest toczenie CNC, podczas którego można wykonać elementy o zróżnicowanych kształtach (cylindrycznych, kulistych, stożkowatych itp.). Metoda ta pozwala również na zachowanie zaokrąglonych kształtów elementów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości powierzchni. Toczenie CNC odbywa się przy wykorzystaniu maszyn sterowanych komputerowo, a cały proces jest zautomatyzowany. To wszystko wpływa na wydajność procesu oraz pozwala na otrzymanie wysokiej jakości elementów.

Usługa toczenia polega na oddzielaniu specjalnym nożem tokarskim warstwy materiału z obrabianego przedmiotu. W tym celu nóż tokarski przesuwa się w maszynie równolegle lub prostopadle do obrabianego przedmiotu, a sam przedmiot wykonuje ruch obrotowy.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w pracy z tokarkami CNC, co sprawia, że cały proces przebiega sprawnie i bez błędów. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia w możliwie najkrótszym terminie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości elementów.

Frezowanie CNC Mielec

Frezowanie CNC Mielec jest kolejną metodą obróbki skrawaniem Mielec, która może być realizowana zarówno przy pomocy maszyn konwencjonalnych, jak również przy pomocy maszyn sterowanych komputerowo (CNC). Zastosowanie tej popularnej metody pozwala na dostosowanie kształtu oraz wymiarów obrabianego przedmiotu w taki sposób, aby był on zgodny z rysunkiem technicznym. Proces ten jest przeprowadzany przy wykorzystaniu maszyny nazywanej frezarką, która wyposażona jest w narzędzia wieloostrzowe obracające się wokół własnej osi. Sam obrabiany przedmiot natomiast pozostaje bez ruchu.

Zastosowanie frezowania CNC pozwala na obróbkę płaszczyzn, kanalików, rowków, powierzchni kształtowych oraz uzębień w różnorodnych materiałach, nie tylko obróbka CNC metali, ale również w drewnie, tworzywach sztucznych, aluminium itp. To właśnie możliwość obrabiania różnych materiałów jest największą zaletą jaką posiada frezowanie CNC.

Frezowanie CNC Mielec ma wiele różnych zastosowań. Wpływa nie tylko na funkcjonalność poszczególnych elementów, ale również pozwala wykończyć je w estetyczny sposób. Bardzo często jest ono wykorzystywane do wykonania różnych dekoracyjnych wzorów na meblach czy innych elementach wyposażenia domów i mieszkań.

Nasza firma oferuje klientom specjalistyczne usługi w zakresie frezowanie CNC Mielec. Dbamy o każdy szczegół i działamy w taki sposób, aby uzyskane elementy były całkowicie zgodne z projektem. Nasi pracownicy chętnie dzielą się doświadczeniem i pomagają klientom na każdym etapie realizacji zamówienia. Pomagają oni w wyborze takiego materiału do obróbki, który spełni wszystkie wymagania. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że frezowane produkty wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Doświadczeni pracownicy z dużą wiedzą oraz bogaty i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu usług.

Zadzwoń +48 730 389 661