Produkcja elementów metalowych, stalowych części i detali

Zadanie, jakim jest produkcja elementów metalowych, wykonujemy szybko, terminowo i precyzyjnie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zajmujemy się precyzyjną produkcją części metalowych i detali na zamówienie z najwyższą dokładnością. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wysoce wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą specjalistów.

+48 730 389 661
Otrzymaj bezpłatną wycenę • Ponad 9 lat doświadczenia • Precyzyjny park maszynowy

Dla naszych specjalistów produkcja elementów stalowych nie ma żadnych tajemnic. Obsługujemy Klientów z różnych branż z różnych krajów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, oferując usługę najwyższej jakości. Jako doświadczony producent elementów metalowych jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenie. Produkcją części metalowych zajmujemy się już od wielu lat. Dzięki temu możemy zadbać o cały proces od projektu, po materiały, produkcję i dostarczenie do Klienta.

produkcja elementów metalowych stalowych części detali
W czym możemy Ci pomóc

Produkcja elementów metalowych, stalowych detali i części

Dla naszych fachowców produkcja detali metalowych poprzez obróbkę skrawaniem to sztandarowa usługa. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość procesu produkcyjnego, żeby dostarczać wyroby najwyższej jakości. Nasza produkcja części metalowych to proces, w którym wielokrotnie sprawdzamy jakość i precyzję wyrobów.

Frezowanie CNC
Toczenie CNC
Projektowanie
Szlifowanie
Obróbka chemiczna detali
Elektrodrążenie EDM
Wycinanie elektroerozyjne WEDM
Szybki kontakt
Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami - doradzimy, pomożemy i przedstawimy indywidualną bezpłatną wycenę

Jakie materiały najczęściej obrabiamy
 • metale i tworzywa sztuczne
 • stal nierdzewna
 • aluminium
 • stal
 • tytan
 • tworzywa konstrukcyjne
 • miedź
 • mosiądz
Dlaczego my
Korzyści dla Ciebie ze współpracy
Działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie

Każdy detal jest dla nas ważny, a nasze zaangażowanie w osiągnięcie najwyższego poziomu precyzji sprawia, że nasze wyroby są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Jakość, na której zawsze można polegać.

Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania klientom wyrobów najwyższej jakości, zrealizowanych z precyzją, która definiuje naszą markę. Nasze maszyny numeryczne, wykorzystujące najnowsze technologie, umożliwiają nam osiągnięcie niezrównanej dokładności w produkcji, co przekłada się na wyjątkową jakość naszych wyrobów.

Nowoczesny i precyzyjny park maszynowy

Trwałość naszych wyrobów to efekt nie tylko solidnych materiałów, ale również perfekcyjnej obróbki, która sprawia, że nasze produkty są odporne na upływ czasu i niekorzystne warunki. Dostarczamy detale i elementy metalowe, które wyróżniają się wysoką jakością i trwałością.

Produkcja elementów stalowych i detali

Dbamy o to, żeby produkcja elementów metalowych na zamówienie zawsze była realizowana z największą starannością. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz wiedzą, żeby realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Dbamy o detale

Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkcja elementów metalowych wymaga ogromnej dbałości o detale. Zaawansowany sprzęt pozwala nam osiągać niezwykle wysoki poziom precyzji. Dzięki technologii maszyn numerycznych jesteśmy w stanie nie tylko uzyskać bardzo wysoką precyzję, ale też powtarzać ją nawet przy bardzo dużych seriach. Wielokrotnie sprawdzamy jakość naszych produktów, żeby osiągnąć najlepsze efekty.

Technologia produkcji na najwyższym poziomie

Nowoczesny park maszynowy sprawia, że produkcja elementów stalowych w naszej firmie przebiega szybko i precyzyjnie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która cały czas poszerza swoje kompetencje w kwestii takiej jak obróbka CNC metali. Wysoka wydajność sprzętu połączona ze świetną organizacją sprawiają, że osiągamy bardzo dobre wyniki przy niskich kosztach produkcji.

Szerokie zastosowanie produktów metalowych

Obecnie produkcja detali metalowych jest wykorzystywana w wielu różnych branżach: automatyce, motoryzacji, lotnictwie, elektronice czy architekturze. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z Klientami z różnych branż. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferujemy dostosowany proces technologiczny.

Produkcja części metalowych

Jako producent elementów metalowych wykorzystujemy maszyny, które pozwalają na obróbkę skrawaniem. To proces technologiczny, w którym narzędzie skrawające zdziera z materiału kolejne warstwy, nadając mu pożądany kształt. Nowoczesna produkcja części metalowych w naszej firmie opiera się o wykorzystanie maszyn numerycznych. Ruchem narzędzia skrawającego steruje komputer, co pozwala uzyskać bardzo wysoką precyzję i zniwelować do zera ryzyko ludzkiego błędu.

Rodzaje obróbki skrawaniem:

W procesie obróbki skrawaniem produkcja elementów metalowych może być wieloetapowa. Po odpowiednim skalibrowaniu maszyny można w nieskończoność powtarzać ten sam cykl, uzyskując stuprocentową powtarzalność. Dostarczamy produkty metalowe, które cechują się wysoką jakością wykonania i precyzyjnymi detalami.

Produkcja detali metalowych na zamówienie - metody produkcji

Oferowana przez nas produkcja elementów stalowych odbywa się z wykorzystaniem takich maszyn numerycznych jak frezarki oraz tokarki. Posiadamy w parku maszynowym zaawansowane urządzenia, które pozwalają na uniwersalną i wieloosiową obróbkę. Cały proces zaczyna się od wykonania projektu przy pomocy oprogramowania komputerowego. Następnie powstaje kod, który operator wprowadza do maszyny. Jako producent elementów metalowych wykorzystujemy zaawansowane interfejsy sterujące, dzięki którym nasi operatorzy mają pełną kontrolę nad całym procesem.

Po zakończeniu produkcji na maszynie numerycznej produkt przechodzi szczegółową kontrolę jakości, a następnie jest poddawany finalnej obróbce. Przed wysyłką do Klienta jeszcze raz sprawdzamy, czy wykonany przedmiot w stu procentach zgadza się z projektem. Dzięki przemyślanym procedurom produkcja elementów metalowych o niewielkiej tolerancji na błędy nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jako producent elementów stalowych wykorzystujemy precyzyjne maszyny CNC

Do najbardziej powszechnych form obróbki skrawaniem zalicza się toczenie CNC. W procesie obróbki tokarka nadaje przedmiotowi ruch obrotowy, natomiast narzędzie skrawające pozostaje nieruchome. Wykonujemy w ten sposób przedmioty okrągłe oraz owalne. Nasze centra tokarskie są w stanie nawiercać otwory, gwintować wewnętrzną powierzchnię oraz szlifować.

Zalety toczenia numerycznego:

 • Szybka produkcja małych i dużych serii
 • Wysoka precyzja w odwzorowaniu detali
 • Perfekcyjna powtarzalność
 • Zmniejszenie kosztów produkcji
 • Zaawansowany i wszechstronny proces technologiczny

Z wykorzystaniem naszych zaawansowanych tokarek jesteśmy w stanie wykonywać takie przedmioty jak rury, sworznie, zawory, dyski, elementy przekładni oraz armatury. Do skrawania podczas toczenia używamy noży i płytek najwyższej jakości.

Podczas frezowania obróbka skrawaniem odbywa się z wykorzystaniem wrzeciona. Produkcja elementów metalowych dzięki tej metodzie może odbywać się w wielu osiach jednocześnie. Obrabiany przedmiot pozostaje nieruchomy, natomiast wrzeciono porusza się zgodnie z tym, jak zostało zaprogramowane. Możliwa jest produkcja części metalowych o różnej charakterystyce, zarówno płaskich, jak i trójwymiarowych.

Dobrze zrealizowana produkcja elementów metalowych za pomocą frezarki znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Wykonujemy zarówno pojedyncze prototypy, jak i wielkoseryjne produkcje. Nasi operatorzy są w stanie poradzić sobie ze skomplikowanymi powierzchniami oraz produkcją, która wymaga największej dbałości o detale.

Cieszymy się zaufaniem Klientów

Oferowana przez nas produkcja części metalowych to skomplikowany i efektywny proces. Wykorzystujemy zaawansowane maszyny oraz narzędzia, dzięki którym dostarczamy wyroby najwyższej jakości. Realizujemy zadania dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z najróżniejszych gałęzi przemysłu. We własnym zakresie projektujemy przedmioty na podstawie dostarczonej dokumentacji. Przeprowadzamy cały proces produkcji elementów stalowych zgodnie z najwyższymi standardami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy najwyższą precyzję obróbki oraz satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz wsparcie merytoryczne naszych doświadczonych fachowców. Jako producent elementów metalowych zawsze dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów. Trzymamy się harmonogramu prac i gwarantujemy terminowe dostarczenie wszystkich potrzebnych produktów.

Zadzwoń +48 730 389 661